ЩО ТАКЕ ШКОЛА ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА

     Вагітність — дуже відповідальний період у житті кожної сім’ї. Адже зміни відбуваються не тільки в організмі майбутньої матері, але й в родинних стосунках: всі чекають на появу маленької людини, а ще ненароджене немовля — на довгоочікувану зустріч з батьками.

   В період очікування народження дитини жінка відчуває найприємніші відчуття, але перед самими пологами у багатьох виникає страх. У більшості випадків він пов’язаний з тим, що молода жінка не знає, як себе поводити в момент появи дитини на світ.

   Для фізичної та психологічної підготовки майбутньої мами до такої важливої події в її житті, Такі заняття дають всі необхідні знання про пологи, допомагають подолати певні страхи, дарують позитивні емоції та нові знайомства.

Кому підходять курси для вагітних?

    Кожна жінка індивідуальна, вона відчуває найрізноманітнішу гаму емоцій і має різний досвід. Тому курси з підготовки до пологів підходять тим, хто:

  • Хоче підготується до появи свого малятка;
  • Хоче бути відповідальними і грамотними батьками, які знають, як потрібно доглядати за малюком з самого першого дня появи на світ-що б малюк був здоровий і щасливий;
  • Готується до партнерських пологів та хоче усвідомити свою роль та значення перебування на пологах;
  • Хоче народити малюка, але не впевнений в своїх силах і багато чого не знає;
  • Тим, хто хоче структурувати і розібратися в численній інформації до якої має доступ;
  • Шукає відповіді на різні питання, що цікавлять;
  • Має невдалий досвід, але хоче спробувати знову.

   Основне завдання Школи — підготовка подружжя до найважливішої події в їхньому житті — народження дитини. Від кваліфікованих спеціалістів ви отримаєте інформацію про те, як в утробі матері розвивається нове життя, які продукти потрібно вживати, щоб немовля народилося здоровим, як правильно підготуватися до пологів, про засоби контрацепції використовувати після пологів, як доглядати за дитиною першого року життя. Також ви отримаєте можливість переглянути кінофільми про перебіг вагітності, пологів, догляд за дитиною.

    Майбутні батьки крім теоретичних знань отримують і практичні навички. Наприклад, ми навчаємо майбутніх мам фізичних вправ, які допоможуть підготувати м’язи тіла до пологів, розказуємо, які позиції та дихальні методики зменшують больові відчуття при переймах, що повинен робити батько, щоб допомогти жінці у відповідальний момент. Також за допомогою муляжів, майбутнім матерям показують, як правильно вигодовувати дитину.

   Заняття в нашій «Школі відповідального батьківства» допоможуть вам прожити відповідальний і складний період впевнено, відчуваючи радість кожного нового дня. Підтримка такого чудового стану і настрою у мам і майбутніх мам є нашою метою. Створіть максимально сприятливі умови для того, щоб Ваша дитина отримала найкращий матеріал для росту та розвитку. Подаруйте крихітці безумовну любов та безмежний океан ніжності та турботи, вона неодмінно подякує Вам за це у майбутньому.

   Дозвольте собі цю розкіш – КОМФОРТНІ ПОЛОГИ ТА РАДІСНЕ БАТЬКІВСТВО!